§ 3. - Roboty i dostawy inwestycyjne objęte planem inwestycyjnym na rok 1952, nie wykonane do dnia 31 grudnia 1952 r., oraz wykonawstwo robót budowlano-montażowych w pierwszym kwartale 1953 r.

Monitor Polski

M.P.1952.A-106.1644

Akt utracił moc
Wersja od: 28 lutego 1953 r.
§  3.
1.
O przydzieleniu limitu z rezerwy resortowej inwestor centralny zawiadamia centralę banku finansującego inwestycje, inwestora bezpośredniego, inwestora naczelnego, wykonawcę lub dostawcę oraz Państwową Komisję Planowania Gospodarczego (Departament Inwestycji), przesyłając im wydane przez siebie zaświadczenia według wzorów, stanowiących załączniki nr 1 i nr 2 do zarządzenia.
2.
O podjęciu czynności wymaganych dla dokonania zmiany planu inwestycyjnego, zarówno tytułów inwestycyjnych jak i składników tego samego tytułu inwestycyjnego, inwestor centralny zawiadamia centralę banku finansującego inwestycje, inwestora bezpośredniego, inwestora naczelnego, wykonawcę lub dostawcę oraz Państwową Komisję Planowania Gospodarczego (Departament Inwestycji), przesyłając im wydane przez siebie zaświadczenie według wzoru, stanowiącego załącznik nr 3 do zarządzenia.
3.
W ciągu najpóźniej 30 dni od przesłania zaświadczeń określonych w ust. 1 i 2 inwestor centralny w trybie przewidzianym w przepisach o przeprowadzaniu zmian w planie inwestycyjnym wprowadza odpowiednie zmiany w spisie tytułów inwestycyjnych, w planie oddania inwestycji do użytku i na właściwym tytule inwestycyjnym.
4.
W trybie określonym w ust. 1-3 nie mogą być przydzielone z rezerwy resortowej limity na inwestycje, nie objęte tzw. rzeczowym, poślizgiem inwestycyjnym z 1952 r.