§ 3. - Szczegółowy sposób i tryb prowadzenia postępowania w stosunku do przenoszonych do służby w Policji funkcjonariuszy Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Służby Celnej, Państwowej Straży Pożarnej, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Wywiadu Wojskowego, Służby Kontrwywiadu Wojskowego oraz Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Dziennik Ustaw

Dz.U.2011.99.578

Akt utracił moc
Wersja od: 16 maja 2011 r.
§  3.
1.
Wniosek o przeniesienie do pełnienia służby w Policji, zwany dalej "wnioskiem", funkcjonariusz składa do Komendanta Głównego Policji za pośrednictwem odpowiednio: Komendanta Głównego Straży Granicznej, Szefa Biura Ochrony Rządu, Szefa Służby Celnej, Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, Szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Szefa Agencji Wywiadu, Szefa Służby Wywiadu Wojskowego, Szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego lub Szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego, którzy załączają do wniosku uwierzytelniony wyciąg z akt osobowych funkcjonariusza i przekazują go Komendantowi Głównemu Policji.
2.
Komendant Główny Policji, niezwłocznie po otrzymaniu, kieruje wniosek, wraz z uwierzytelnionym wyciągiem z akt osobowych funkcjonariusza, do właściwego przełożonego w celu jego zaopiniowania.
3.
Właściwy przełożony przekazuje zaopiniowany wniosek, wraz z uwierzytelnionym wyciągiem z akt osobowych funkcjonariusza, komórce właściwej do spraw kadr Komendy Głównej Policji.
4.
W stosunku do funkcjonariuszy ubiegających się o przeniesienie do służby w Komendzie Głównej Policji ust. 2 i 3 nie stosuje się.