Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 14 lipca 2016 r.
Autor odpowiedzi: Jabłoński Mariusz
Odpowiedzi udzielono: 25 kwietnia 2014 r.

PYTANIE

Agencja koncertowa zamierza wystawić fakturę ze stawką VAT ZW za usługę kulturalną.

Czy zastosowana stawka jest prawidłowa?

Czy poza art. 43 ust. 1 pkt 33 lit. a i b są jakieś inne podstawy prawne do wystawiania faktur ze stawką VAT zwolnioną?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?