Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2020 r.
Autor odpowiedzi: Eger Katarzyna
Odpowiedzi udzielono: 16 września 2016 r.

PYTANIE

Zamawiający - Gmina zamierza zcentralizować zamówienia publiczne udzielane przez Urząd i jednostki organizacyjne - zamierza powierzyć prowadzenie wszystkich procedur przetargowych dla Gminy przez Urząd Miasta.

W oparciu o jaką podstawę prawną z p.z.p. zamawiający może zapewnić jednostkom organizacyjnym wspólną obsługę zamówień?

Należy zaznaczyć, ze nie chodzi tutaj o udzielanie zamówień wspólnych.

W oparciu o który przepis Prawa zamówień publicznych można zapewnić jednostkom organizacyjnym wspólną obsługę zamówień publicznych, zgodnie z art. 10a ustawy o samorządzie gminnym? Czy wystarczy, ze art. 10a ustawy o samorządzie gminnym dopuszcza możliwość wspólnej obsługi?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?