W którym polu deklaracji VAT-7 ująć fakturę otrzymaną od kontrahenta zagranicznego wystawioną bez VAT? - OpenLEX

W którym polu deklaracji VAT-7 ująć fakturę otrzymaną od kontrahenta zagranicznego wystawioną bez VAT?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2012 r.
Autor odpowiedzi: Krywan Tomasz
Odpowiedzi udzielono: 25 maja 2011 r.

PYTANIE

W którym polu deklaracji VAT-7 ująć fakturę otrzymaną od kontrahenta zagranicznego wystawioną bez VAT, zgodnie z art. 17 ust. 1 pkt 5 u.p.t.u.?

Kontrahent posługuje się polskim NIP.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?