Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 października 2019 r.
Autor odpowiedzi: Gawlas Daniel
Odpowiedzi udzielono: 7 kwietnia 2014 r.

PYTANIE

Spółka z o.o. sprzedaje usługę do Holandii.

W którym miejscu musi być zawarte na fakturze sformułowanie "odwrotne obciążenie"?

Czy konieczne jest powołanie się na konkretny artykuł ustawy?

Czy prawidłowym artykułem jest art. 28b u.p.t.u., czy art. 100 ust. 1 pkt 4 u.p.t.u.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?