W których pozycjach JPK_V7 należy wykazać import usług od podatnika spoza Unii Europejskiej? - OpenLEX

W których pozycjach JPK_V7 należy wykazać import usług od podatnika spoza Unii Europejskiej?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kowalski Radosław
Odpowiedzi udzielono: 4 stycznia 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

W których pozycjach JPK_V7 należy wykazać import usług od podatnika spoza Unii Europejskiej (Ukraina)? Czy podatnicy spoza UE są rozpatrywani jako podatnicy, do których nie stosuje się art. 28b ustawy o VAT?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX