Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny do: 7 kwietnia 2016 r.
Autor odpowiedzi: Różycki Karol
Odpowiedzi udzielono: 24 marca 2014 r.

PYTANIE

W której pozycji PKPiR należy zaksięgować ekwiwalent pieniężny wypłacony za używanie w pracy sprzętu stanowiącego własność pracowników?

Ekwiwalent ten korzysta ze zwolnienia z podatku dochodowego na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 13 u.p.d.o.f.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację