W jakim zakresie starosta ma opiniować inwestycję lokalizacji sieci szerokopasmowej, jeśli grunt należy do Skarbu Państwa i nie... - OpenLEX

W jakim zakresie starosta ma opiniować inwestycję lokalizacji sieci szerokopasmowej, jeśli grunt należy do Skarbu Państwa i nie jest gruntem rolnym?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Jerzy Janusz
Odpowiedzi udzielono: 23 stycznia 2015 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

W jakim zakresie starosta ma opiniować inwestycję lokalizacji sieci szerokopasmowej na podstawie art. 51 ust. 3 pkt 3 ustawy z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych - dalej u.r.u.s.t., jeśli grunt jest Skarbu Państwa i nie jest gruntem rolnym?

Ponadto w jakiej formie ma być ta opinia?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX