W jakim czasie komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej oraz WIOŚ winni przeprowadzić kontrolę oraz wydać postanowienie? - OpenLEX

W jakim czasie komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej oraz WIOŚ winni przeprowadzić kontrolę oraz wydać postanowienie?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 22 września 2021 r.
Autor odpowiedzi: Ćwiek Piotr
Odpowiedzi udzielono: 13 sierpnia 2019 r.

PYTANIE

W jakim czasie komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej oraz WIOŚ winni przeprowadzić kontrolę oraz wydać postanowienie (art. 41a ust. 1 i 1a ustawy z 14.12.2012 r. o odpadach (Dz.U. z 2019 r. poz. 701) – dalej u.o.)?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX