Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Banasik Paweł
Odpowiedzi udzielono: 16 kwietnia 2018 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

W jakiej formie należy składać pełnomocnictwo dla osoby podpisującej JEDZ po 18.04.2018 r. oraz ofertę/wniosek/oświadczenia w imieniu wykonawcy po 18.10.2018 r.?

Czy zgodnie z art. 14 p.z.p. w zw. z art. 99 § 1 k.c. w formie z kwalifikowanym podpisem elektronicznym?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?