Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2013 r.
Autor odpowiedzi: Jurek Marek
Odpowiedzi udzielono: 9 grudnia 2005 r.

PYTANIE

W jaki sposób podatnik VAT UE prowadzący działalność handlową opodatkowaną na zasadach ogólnych może rozszerzyć działalność o produkcję rolniczą (dotychczas rolnik ryczałtowy w rozumieniu ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, Dz. U. Nr 54, poz. 535 z późn. zm. - dalej u.p.t.u.)? Czy musi spełnić warunki określone w art. 43 ust. 3 i 4 u.p.t.u.? Czy wystarczy zmiana wpisu do ewidencji działalności gospodarczej?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?