Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny do: 31 grudnia 2017 r.
Autor odpowiedzi: Nawrot Rafał Aleksander
Odpowiedzi udzielono: 5 stycznia 2010 r.

PYTANIE

Spółka z zagranicy nadpłaciła nam 500 USB - nie mam z tą firmą juz żadnego kontaktu. W związku z tym, że prowadzimy pełną księgowość ta ww. nadpłata "wisi" nam na saldzie..

W jaki sposób to opodatkować?

Czy należy to zaliczyć w przychody podatkowe?

Czy wystarczy protokół, w którym będzie napisane, iż na podstawie art. 12 ust. 1 pkt 1 u.p.d.o.p. zaliczam nadpłatę w przychody podatkowe, ze względu na brak możliwości jej zwrotu?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację