Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Sokołowska Marianna
Odpowiedzi udzielono: 30 marca 2014 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

W jaki sposób należy przeprowadzić postępowanie legalizacyjne związane z samowolną budową przydomowej oczyszczalni ścieków w 1984 r.?

Czy w tamtym okresie przydomową oczyszczalnię traktowano jako urządzenie budowlane związane z obiektem, czy też jako obiekt budowlany?

Jeżeli przydomową oczyszczalnię kwalifikowano ówcześnie jako obiekt budowlany, to czy postępowanie legalizacyjne należy prowadzić w trybie art. 103 pr. bud.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?