Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Gall Marek
Odpowiedzi udzielono: 16 kwietnia 2018 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

W jaki sposób należy dokonać zgłoszenia instalacji, o których mowa w art. 152a ustawy z 27.04.2001 r. Prawo ochrony środowiska - dalej p.o.ś., czyli oddanych do użytkowania po 19.12.2018 r., skoro zgłoszenia dokonuje się przed rozpoczęciem eksploatacji (art. 152 ust. 3 p.o.ś.), która zdefiniowana jest w art. 3 pkt 3 p.o.ś. jako użytkowanie?

Od kiedy (od jakiej daty) starosta właściwy do przyjęcia zgłoszenia prowadzi procedurę określoną w art. 152a p.o.ś., w tym przekazywanie informacji do KOBiZE?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?