Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2019 r.
Autor odpowiedzi: Różycki Karol
Odpowiedzi udzielono: 26 kwietnia 2013 r.

PYTANIE

Jak należy postąpić z fakturą zakupu towarów handlowych przyjmowanych do magazynu, a nieopłaconą 30 dni po terminie płatności?

Czy zgodnie z art.24d u.p.d.o.f. należy korygować o tą wartość koszt własny sprzedaży w miesiącu, w którym minęło 30 dni od daty upływu terminu płatności?

W jaki sposób dokonać niezbędnych księgowań?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?