Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 18 maja 2018 r.
Autor odpowiedzi: Piszko Agata
Odpowiedzi udzielono: 23 kwietnia 2010 r.

PYTANIE

W jaki sposób dokonać zmiany wynagrodzenia głównej księgowej (podwyżka)?

Czy w porozumieniu zmieniającym do umowy o pracę należy powołać się na art. 39 ust. 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych, na rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 18 marca 2009 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych określające minimalne wynagrodzenie zasadnicze, czy regulamin wynagradzania (określający wysokość dodatku stażowego i funkcyjnego)?

Konieczne jest porozumienie czy jest praktykowana także inna forma?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?