Przez ile miesięcy liczyć dochód, przez 11 miesięcy, czy zastosować zasadę zgodnie z art. 5 ust. 4c u.ś.r. i podzielić przez 12? - OpenLEX

Przez ile miesięcy liczyć dochód, przez 11 miesięcy, czy zastosować zasadę zgodnie z art. 5 ust. 4c u.ś.r. i podzielić przez 12?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Gawarkiewicz Żanetta
Odpowiedzi udzielono: 9 sierpnia 2019 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Osoba w firmie "X" pracowała do dnia 22 grudnia 2017 roku. W okresie od 20 stycznia 2018 r. do 4 lutego 2018 roku pracowała w firmie "Y". Od dnia 5 lutego 2018 roku podjęła znowu zatrudnienie w firmie "X". Dochód z firmy "Y" będzie dochodem utraconym.

Przez ile miesięcy liczyć dochód z firmy "X"?

Przez 11 miesięcy czy zastosować zasadę zgodnie z art. 5 ust. 4c i podzielić przez 12?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX