Od kiedy wypłacić wynagrodzenie za sprawowanie opieki zgodnie z art. 53a u.p.s.? - OpenLEX

Od kiedy wypłacić wynagrodzenie za sprawowanie opieki zgodnie z art. 53a u.p.s.?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Januszewska Magdalena
Odpowiedzi udzielono: 18 sierpnia 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Sąd Rejonowy dnia 23 czerwca 2022 r. wydał postanowienie o przyznaniu wnioskodawcy wynagrodzenia za sprawowanie opieki nad małoletnimi dziećmi, orzeczenie stało się prawomocne w dniu 01 lipca 2022 r.

Od kiedy wypłacić wynagrodzenie za sprawowanie opieki zgodnie z art. 53a u.p.s.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX