Od kiedy oświadczenie o zrzeczeniu się prawa do odwołania wywołuje skutki prawne? - OpenLEX

Od kiedy oświadczenie o zrzeczeniu się prawa do odwołania wywołuje skutki prawne?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kucharski Dominik
Odpowiedzi udzielono: 5 czerwca 2017 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy, zgodnie z art. 127a k.p.a., jeżeli do Ośrodka Pomocy Społecznego w dniu 6.06.2017 r. wpłynie oświadczenie o zrzeczeniu się prawa do odwołania, to czy decyzja staje się ostateczna w dniu 6.06.2017 r., czy jednak dnia następującego po tym dniu, czyli 7.06.2017 r.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?