O jakich przekrojach hydrogeologicznych mowa w § 6 ust. 3 pkt 4 rozporządzenia w sprawie dokumentacji hydrogeologicznej i... - OpenLEX

O jakich przekrojach hydrogeologicznych mowa w § 6 ust. 3 pkt 4 rozporządzenia w sprawie dokumentacji hydrogeologicznej i dokumentacji geologiczno-inżynierskiej?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Schwarz Hubert
Odpowiedzi udzielono: 23 września 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Zgodnie z § 6 ust. 3 pkt 4 rozporządzenia Ministra Środowiska z 18.11.2016 r. w sprawie dokumentacji hydrogeologicznej i dokumentacji geologiczno-inżynierskiej (Dz.U. z 2016 r. poz. 2033) - do dokumentacji hydrogeologicznej należy załączyć przekroje hydrogeologiczne.

O jakich przekrojach mowa w tym przepisie?

Czy załączona do przedłożonej do zatwierdzenia w organie dokumentacji hydrogeologicznej otworu studziennego kopia przekroju archiwalnego wykonanego dla otworów w pobliżu aktualnie dokumentowanego otworu spełnia ten warunek?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?