Na podstawie jakiego przepisu projektanci powinni składać oświadczenie o sporządzeniu projektu zgodnie z obowiązującymi przepisami?

Pytania i odpowiedzi
Status:  Nieaktualne, stan prawny na: 3 lutego 2021 r.
Autor odpowiedzi: Fiktus Paweł
Odpowiedzi udzielono: 13 listopada 2020 r.

PYTANIE

Na podstawie jakiego przepisu projektanci powinni składać oświadczenie o sporządzeniu projektu zgodnie z obowiązującymi przepisami, skoro art. 20 ust. 4 ustawy z 7.07.1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2020 r. poz. 1333) – dalej pr. bud. został uchylony?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX