Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Majchrzak Aneta
Odpowiedzi udzielono: 25 stycznia 2018 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Jednostka budżetowa musi zwrócić nienależnie wpłaconą w latach ubiegłych opłatę legalizacyjną wraz z należnymi odsetkami.

Na podstawie jakich przepisów należy dokonać zwrotu?

Czy będzie miał tutaj zastosowanie § 18 Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie sposobu prowadzenia gospodarki finansowej jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację