Na jakiej podstawie zmienić postanowienie z art. 35 pr. bud.?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Mikołajewska-Janiaczyk Małgorzata
Odpowiedzi udzielono: 8 stycznia 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Na jakiej podstawie zmienić postanowienie z art. 35 ustawy z 7.07.1994 r. Prawo budowlane (Dz.U. z 2020 r. poz. 1333) - dalej pr. bud.?

Postanowienie zawierało dwa warunki, inwestor złożył wyjaśnienia do obu, w pierwszym przypadku należałoby przyznać mu rację i usunąć ten zapis z postanowienia. Drugi warunek jednak jest zasadny i należy go uzupełnić.

Czy należy takie postanowienie zmienić?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access