Na jaki dzień należy liczyć uczniów, przekazując szkołę do prowadzenia osobie fizycznej lub prawnej? - OpenLEX

Na jaki dzień należy liczyć uczniów, przekazując szkołę do prowadzenia osobie fizycznej lub prawnej?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Gąsiorek Piotr
Odpowiedzi udzielono: 3 lutego 2015 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Przekazując szkołę do prowadzenia osobie fizycznej lub prawnej na podstawie art. 5 ust. 5g ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty – dalej u.s.o., na jaki dzień należy liczyć uczniów: na dzień podjęcia uchwały czy na dzień przekazania szkoły?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX