Na czym polega nowy obowiązek wójtów, burmistrzów, potwierdzania od dnia 31.07.2020 r. umów dzierżawy zawieranych na podstawie... - OpenLEX

Na czym polega nowy obowiązek wójtów, burmistrzów, potwierdzania od dnia 31.07.2020 r. umów dzierżawy zawieranych na podstawie pisemnej umowy na okres co najmniej 10 lat?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Ratajszczak Artur
Odpowiedzi udzielono: 3 sierpnia 2020 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Na czym polegać będzie nowy obowiązek wójtów, burmistrzów, potwierdzania od dnia 31.07.2020 r. umów dzierżaw zawieranych na podstawie pisemnej umowy na okres co najmniej 10 lat, w świetle nowego zapisu w art. 28 ust. 4 pkt 1 ustawy z 17.05.1989 r. prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz.U. z 2020 r. poz. 276)?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?