Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Bursztynowicz Michał
Odpowiedzi udzielono: 9 października 2015 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Który przepis prawa reguluje wymagalną minimalną szerokość biegu klatki schodowej dla budynków usługowych, w których zatrudnia się mniej niż 5 osób?

Inwestor zamierza zrealizować niewielki budynek usługowy parterowy z użytkowym poddaszem, z czterema stanowiskami pracy w tym dwa na poddaszu. W treści tabeli § 68 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, uwzględnione zostały graniczne wymiary schodów stałych dla budynków usługowych, w których zatrudnia się ponad 10 osób.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?