Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny do: 31 grudnia 2017 r.
Autor odpowiedzi: Osuch-Chacińska Lucyna
Odpowiedzi udzielono: 23 lutego 2016 r.

PYTANIE

Kto jest właścicielem wód gruntowych?

Kto ma wyrazić zgodę, jako właściciel wody, w przypadku zgłoszenia na podstawie art. 123a ust. 1 pkt 8 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne - dalej pr. wod.?

Od kogo ma być zgoda na wykonanie stawu do 500 m˛ i 2 m głębokości?

Do których zgłoszeń wodnoprawnych należy dołączyć zgodę właściciela wody lub właściciela sztucznego zbiornika wodnego?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację