Kto ma obowiązek przeprowadzić inwentaryzację w szkole, która otrzymała w użytkowanie mienie od urzędu miejskiego? - OpenLEX

Kto ma obowiązek przeprowadzić inwentaryzację w szkole, która otrzymała w użytkowanie mienie od urzędu miejskiego?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Romaniuk Joanna
Odpowiedzi udzielono: 2 listopada 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Urząd miejski przekazał jednostce oświatowej w użytkowanie mienie zakupione w ramach realizowanego projektu.

Kto ma obowiązek przeprowadzić inwentaryzację zgodnie z art. 26 ustawy o rachunkowości - zespół spisowy powołany z pracowników urzędu, czy pracownicy szkoły, a następnie przekazać informację o stanie mienia do urzędu?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX