Kogo i w jaki sposób może upoważnić właściciel lub zarządca obiektu do dokonywania wpisów w książce obiektu budowlanego? - OpenLEX

Kogo i w jaki sposób może upoważnić właściciel lub zarządca obiektu do dokonywania wpisów w książce obiektu budowlanego?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2022 r.
Autor odpowiedzi: Fiktus Paweł
Odpowiedzi udzielono: 24 listopada 2021 r.

PYTANIE

Kogo i w jaki sposób może upoważnić właściciel lub zarządca obiektu do dokonywania wpisów w książce obiektu budowlanego (szczególnie danych podlegających wpisowi zgodnie z § 5 pkt 1 lit. c, d, e, f oraz pkt 2, 3 i 4 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z 3.07.2003 r. w sprawie książki obiektu budowlanego (Dz. U. z 2003 r. nr 120 poz. 1134) – dalej r.k.o.b.)?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX