Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2020 r.
Autor odpowiedzi: Kopacka-Biculewicz Marzena
Odpowiedzi udzielono: 7 listopada 2016 r.

PYTANIE

Zamawiający przekazuje i publikuje ogłoszenie o zamówieniu w BZP i DUUE. Specyfikację w przypadku procedury unijnej udostępnia się w dniu publikacji ogłoszenia o zamówieniu w DUUE.

Kiedy zamieszcza się ogłoszenie o zamówieniu na stronie internetowej zamawiającego - w dniu przekazania do UZP czy DUUE?

Czy może po 48 h w kontekście art. 7d p.z.p.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?