Kiedy zamawiający może skorzystać z dokumentów, które znajdują się w jego posiadaniu? - OpenLEX

Kiedy zamawiający może skorzystać z dokumentów, które znajdują się w jego posiadaniu?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2020 r.
Autor odpowiedzi: Falkowska Magdalena
Odpowiedzi udzielono: 29 lipca 2019 r.

PYTANIE

Jak powinien postąpić zamawiający, jeżeli w wykazie usług składanych przez wykonawcę na potwierdzenie spełnienia stawianego warunku wykazał usługę, którą wykonywał dla zamawiającego, nie dołączył dowodów wskazujących należyte ich wykonanie i nie wskazał zgodnie z § 10 ust. 2 r.w.s.r.d., że dokumenty te są w posiadaniu zamawiającego i że zamawiający ma z nich skorzystać?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX