Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny do: 31 grudnia 2018 r.
Autor odpowiedzi: Kłos Piotr
Odpowiedzi udzielono: 25 marca 2014 r.

PYTANIE

Otrzymaliśmy od kontrahenta niemieckiego fakturę za szkolenie w Singapurze (wraz z przelotem na trasie Frankfurt–Singapur). Faktura z stawką 0% VAT wystawiona została 20 stycznia 2014 r. Usługa wykonana będzie 20 kwietnia 2014 r., zapłata nastąpiła 4 lutego 2014 r.

W jakim miesiącu wykazać import usług?

Czy ma w tym przepadku zastosowanie art. 28b u.p.t.u.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację