Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny do: 20 sierpnia 2016 r.
Autor odpowiedzi: Ziółkowski Paweł
Odpowiedzi udzielono: 16 czerwca 2014 r.

PYTANIE

W maju dział księgowości Spółki otrzymał fakturę wystawioną w lutym, więc prawo do odliczenia VAT naliczonego Spółka utraciła.

Czy w tej sytuacji VAT naliczony można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów?

Czy jest to sytuacja opisana w art. 16 ust. 1 pkt 46 u.p.d.o.p.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację