Jeżeli projekt robót geologicznych jest zatwierdzony, a strony ze względu na liczbę większa niż 20 zawiadamiano o wszelkich... - OpenLEX

Jeżeli projekt robót geologicznych jest zatwierdzony, a strony ze względu na liczbę większa niż 20 zawiadamiano o wszelkich czynnościach w drodze obwieszczeń, to wznowienie postępowania też należy dokonać w drodze obwieszczeń?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Schwarz Hubert
Odpowiedzi udzielono: 7 maja 2020 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Jeżeli projekt robót geologicznych jest zatwierdzony, a strony ze względu na liczbę większa niż 20, zgodnie z art. 41 ust. 3 ustawy z 9.06.2011 r. Prawo geologiczne i górnicze (Dz.U. z 2019 r. poz. 868) - dalej pr.geol. zawiadamiano o wszelkich czynnościach w drodze obwieszczeń, to wznowienie postępowania też należy dokonać w drodze obwieszczeń?

Czy do strony na wniosek, której wznawia się postępowanie należy wysłać postanowienie czy również wystarczy obwieszczenie?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX