Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 24 maja 2018 r.
Autor odpowiedzi: Sender Magdalena
Odpowiedzi udzielono: 8 stycznia 2015 r.

PYTANIE

Jestem nowym dyrektorem gimnazjum. Jakie dane szkoły należy zgłosić do GIODO? Dotychczas nie zgłaszaliśmy żadnych danych do GIODO.

Czy zgodnie z art. 43 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – dalej u.o.d.o., dane gromadzone w SIO starym i w SIO nowym nie podlegają rejestracji do GIODO?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?