Jakie uprawnienia musi posiadać osoba dokonująca odbioru rusztowania? - OpenLEX

Jakie uprawnienia musi posiadać osoba dokonująca odbioru rusztowania?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kościukiewicz Kazimierz
Odpowiedzi udzielono: 1 czerwca 2011 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

W myśl § 110 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 6 lutego 2003 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywania robót budowlanych odbioru rusztowania dokonuje osoba uprawniona lub kierownik budowy.

W przypadku, gdy prowadzone prace nie wymagają kierownika budowy, jakie uprawnienia musi posiadać osoba, która dokona odbioru, a także sprawdzenia rusztowania?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?