Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny do: 31 grudnia 2013 r.
Autor odpowiedzi: Mikuła Patrycja
Odpowiedzi udzielono: 13 stycznia 2012 r.

PYTANIE

Samochód osobowy został wzięty w leasing operacyjny w lutym 2010 r. Od żadnej raty nie został odliczony VAT?

Czy przysługuje możliwość odliczenia VAT do 60%, nie więcej niż 6000 zł, zgodnie z art. 86 u.p.t.u. w roku 2011?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację