Jakie są podstawy do uznania, że właściciele działek objętych granicami "obszaru analizowanego" są wykluczeni z postępowania?

Pytania i odpowiedzi
Status:  Nieaktualne, stan prawny na: 23 września 2023 r.
Autor odpowiedzi: Czajka-Marchlewicz Bogna
Odpowiedzi udzielono: 28 czerwca 2010 r.

PYTANIE

Czy w świetle zapisów § 3 ust. 1 ust. 2 rozporządzenia w sprawie sposobu ustalania wymagań dotyczących nowej zabudowy, właściciele działek znajdujących się w granicach "obszaru analizowanego" mogą być wykluczeni z postępowania administracyjnego związanego z wydaniem warunków zabudowy?

Jakie są podstawy do uznania, że właściciele działek objętych granicami "obszaru analizowanego" są wykluczeni z postępowania?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX