Jakie opłaty podlegają wykazaniu w rocznej informacji sporządzonej na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. f ustawy o finansach publicznych?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Sputowski Arkadiusz
Odpowiedzi udzielono: 12 maja 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Jakie opłaty powinny być wykazane w wykazie sporządzanym na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. f ustawy o finansach publicznych?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów dostęp testowy