Jakie kwalifikacje powinna posiadać osoba aby mogła prowadzić zajęcia praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy? - OpenLEX

Jakie kwalifikacje powinna posiadać osoba aby mogła prowadzić zajęcia praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Lodziński Krzysztof
Odpowiedzi udzielono: 23 listopada 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy uzyskanie tytułu licencjata pielęgniarstwa spełnia warunki określone w § 9 ust. 3 pkt 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży (Dz. U. poz. 452 z późn. zm.)?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX