Jakie dokumenty obowiązana jest udostępnić poradnia psychologiczno-pedagogiczna w przypadku kontroli dokonywanej przez komisję rewizyjną rady powiatu?

Pytania i odpowiedzi
Status:  Aktualne
Autor odpowiedzi: Warkoczyński Mariusz
Odpowiedzi udzielono: 11 lipca 2024 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy w przypadku kontroli jednostki podległej (Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej) przez Komisję Rewizyjną Rady Powiatu, dyrektor poradni powinien udostępnić kontrolującym dokumentację i informacje w następującym zakresie:

1. Na dzień...... wykaz wszystkich pracowników (z uwzględnieniem zwolnień lekarskich, macierzyńskich, zdrowotnych itp.) - wielkość etatu- wykaz godzin pracy z podziałem na miejsce pracy wraz z wykazem dostępności?

2. Wykaz dofinansowań do szkoleń dla wszystkich pracowników z informacją o ewaluacji i przełożenia na efekty pracy w poradni (jak poszerzyła się oferta zajęć prowadzonych przez pracowników korzystających z dofinansowań do szkoleń)?

3. Wykaz wszystkich procedur (np. obiegu dokumentów), zarządzeń, regulaminów obowiązujących w poradni wraz z informacją o ich aktualizacji - czy można udostępnić polityki, procedury dotyczące ochrony danych osobowych?

4. Analiza i weryfikacja dokumentacji finansowej, zawartych umów oraz raportów z inwentaryzacji - czy można udostępnić listy płac, umowy z pracownikami, i inne umowy z osobami fizycznymi?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX