Jakie dokumenty należy wręczyć nauczycielom i pracownikom obsługi w związku z przekształceniem placówki oświatowej? - OpenLEX

Jakie dokumenty należy wręczyć nauczycielom i pracownikom obsługi w związku z przekształceniem placówki oświatowej?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Piszko Agata
Odpowiedzi udzielono: 13 sierpnia 2019 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Szkoła podstawowa z oddziałem przedszkolnym od 1 września zgodnie z uchwałą rady gminy będzie zespołem szkolno-przedszkolnym na podstawie art. 88 ustawy – Prawo oświatowe. Jaki dokument powinien być wręczony nauczycielom i pracownikom obsługi? Oddział przedszkolny został przekształcony w przedszkole.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX