Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2020 r.
Autor odpowiedzi: Nowakowski Wojciech
Odpowiedzi udzielono: 20 kwietnia 2020 r.

PYTANIE

Co należałoby zrobić z ofertą złożoną w przetargu nieograniczonym powyżej progów unijnych, którą wykonawca skompresował przy użyciu formatu danych z rozszerzeniem* .RAR?

Format ten nie jest wskazany w rozporządzeniu dotyczącym Krajowych Ram Interoperacyjności.

Czy taką ofertę odrzucić na podstawie art. 89 ust. 1 pkt 8 p.z.p.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?