Jaki maksymalny termin składania ofert może wyznaczyć zamawiający?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne
Autor odpowiedzi: Mikulska-Nawacka Marta
Odpowiedzi udzielono: 4 kwietnia 2017 r.

PYTANIE

Ustawa określa tylko minimalne terminy jakie zamawiający ma obowiązek wyznaczyć na składanie ofert (art. 43).

Jaki jest maksymalny termin?

Czy może to być np. kilka miesięcy?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access