Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 18 września 2020 r.
Autor odpowiedzi: Pacholak Mariola
Odpowiedzi udzielono: 3 czerwca 2020 r.

PYTANIE

Jaki dokument powinien wydać zarządca drogi inwestorowi przed zgłoszeniem robót organowi architektoniczno-budowlanemu lub uzyskaniem pozwolenia na budowę reklamy w sytuacji, gdy reklama ta zgodnie z polityką zarządcy zostanie umieszczona w pasie drogowym nie w oparciu o decyzję, a na podstawie umowy, o której mowa w art. 22 ust. 2c ustawy z 21.03.1985 r. o drogach publicznych (Dz. U. z 2020 r. poz. 470) – dalej u.d.p.?

Czy będzie to uzgodnienie, o którym mowa w art. 39 ust. 3a pkt 2 u.d.p.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?