Jaki dodatek należy wypłacić lekarzowi odbywającemu staż przez część miesiąca w powiecie innym niż wskazany jako miejsce jego pracy?

Pytania i odpowiedzi
Status:  Aktualne
Autor odpowiedzi: Kociemba Alicja
Odpowiedzi udzielono: 8 marca 2023 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

W jakiej kwocie należy wypłacić dodatek lekarzowi odbywającemu staż np. od 13 lutego do 24 lutego 2023 r. w innym powiecie, niż powiat, w którym znajduje się miejsce pracy wskazane w umowie o pracę na szkolenie specjalizacyjne wg art. 16j u.z.l.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX