Jaką ulgę powinna uwzględnić gmina przy zakupie biletów dla dzieci?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Gąsiorek Piotr
Odpowiedzi udzielono: 29 czerwca 2020 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Gmina nabywa bilety miesięczne dla dzieci w celu wykonywania obowiązku określonego w art. 32 ust. 5 i art. 39 ust. 3 oraz art. 32 ust. 6 i art. 39 ust. 4 pr. ośw., jaką ulgę należy uwzględnić przy zakupie biletów dla tych dzieci?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access