Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Jabłoński Mariusz
Odpowiedzi udzielono: 25 maja 2020 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Planuję wykonywać usługę przeładunku statku w polskim porcie morskim. Usługa będzie świadczona dla klientów krajowych i zagranicznych (w UE i poza UE).

Jaką stawkę podatku VAT należy zastosować?

Jakie będzie miejsce świadczenie tej usługi (art. 28 ustawy z 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. z 2020 r. poz. 106)?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?