Jaką stawkę VAT należy zastosować do usług szkolenia w zakresie BHP?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne
Autor odpowiedzi: Krywan Tomasz
Odpowiedzi udzielono: 24 maja 2012 r.

PYTANIE

Jaką stawkę VAT należy zastosować do usług szkolenia w zakresie BHP?

Szkolenia przeprowadza osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą.

Czy osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej (twórca) może również stosować stawkę zwolnioną dla usług szkoleniowych w sytuacji niespełnienia któregokolwiek z warunków określonych w art. 15 ust. 3 pkt 3 u.p.t.u. przez umowę o dzieło?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów dostęp testowy